Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Um...Yo! :) ....

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Biiby

Biiby



Um...Yo! :) .... Empty
MesajSubiect: Um...Yo! :) ....   Um...Yo! :) .... I_icon_minitimeSam Oct 02, 2010 8:31 am

Hy there! Um...Yo! :) .... 918169
Hmm....sa vad cum sa incep Razz ....Ma numesc Avadani Bianca Mihaela (dar toata lumea imi spune Biiby), si sunt din Bacau.Am parul saten deschis,ochii albastrii si inaltsimea de 1,63 ,cateodata ma simt prea inalta pentru varsta mea Sad .
Iubesc animeurile si Japonia (visez sa merg acolo intr-o zi,impreuna cu cea mai buna prietena a mea,Mady).Mai imi place:Albastrul,animalele,sa desenez,sa cant la chitara,sa cant(cand nu ma aude nimenea Razz ).
Urasc:sa imi spuna cineva Mihaela,prietenii falsi,limba si literatura romana,pe profu` de geografie,sa mi se impuna ceva,si paianjenii (ii detest pale ).
Muzica preferata: Pop,pop-rock,J-Rock (si in general muzica japoneza),muzica usoara.
Animeuri preferate:Pokemon,Naruto,Bokura ga ita,Fruits Basket,Rosario+Vampire,Hell Girl,Toradora,Slayers,Fullmetal Alchemist,Ghost Stories...si altele numai ca nu mai imi vin acuma in minte Razz .
Atat deocamdata,am avut emotii si nu prea am stiut ce sa spun Embarassed sunt o fire mai emotiva Embarassed ,dar sunt dispusa sa raspund la orice intrebare Wink .
Sus In jos
でりあ
Anime Academy Owner
でりあ



Um...Yo! :) .... Empty
MesajSubiect: Re: Um...Yo! :) ....   Um...Yo! :) .... I_icon_minitimeDum Oct 03, 2010 6:08 am

Yo!

Welcome^^!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Um...Yo! :) .... 35132

Ne bucuram ca esti aici Um...Yo! :) .... 607619


Ia sa vedem...ce trupe preferi din Japan????Wink)Ce anume iti place la Japonia???


cam atat deocamdata cu intrebarile...in rest..ai grija la reguli si HAVE FUN!^^ Um...Yo! :) .... 840664

JA NE~ :what'sthis:
Sus In jos
https://animeacademy.forummotion.com
Biiby

Biiby



Um...Yo! :) .... Empty
MesajSubiect: Re: Um...Yo! :) ....   Um...Yo! :) .... I_icon_minitimeDum Oct 03, 2010 9:45 am

Si eu ma bucur nespus sa fiu aici Um...Yo! :) .... 35132 !!!!
Sa vedem,trupe preferate din Japan: The Gazette,An Cafe,Guild...cam atatea trupe din Japonia stiu deocamdata.
Ce imi place la Japonia?...poi...sa vedem....imi place tot la ea Um...Yo! :) .... 72875 anime-uri,manga,templele,religia pare interesanta,iar mancarea arata foarte bine Um...Yo! :) .... 7280 (vreau neaparat sa mananc si eu mancare japoneza Um...Yo! :) .... 188718 ),tehnologia,fauna,limba (care mi se pare foarte usoara),semnele (care nici ele nu sunt greu de retinut si de scris)....din punctul meu de vedere este o tara foarte speciala Um...Yo! :) .... 732636 !
Si ceea ce priveste regulile,le citesc in fiecare zi ca sa ma asigur ca nu incalc nici una Razz .
Sus In jos
でりあ
Anime Academy Owner
でりあ



Um...Yo! :) .... Empty
MesajSubiect: Re: Um...Yo! :) ....   Um...Yo! :) .... I_icon_minitimeDum Oct 03, 2010 12:59 pm

Ma bucur ca le citesti mai tot timpul regulile...user model! Um...Yo! :) .... 30078


Cu timpul daca ai sa te uiti la sectiunea ptr Japan la Music ai sa descoperi alte noi trupe,solisti etc.

Intr-adevar,cam cele mentionate de tine ne atrag cam pe toti la Japan..eu as adauga dramele lor Um...Yo! :) .... 640530 de care nu prea ma pot desparti foarte usor...


deci,daca ai vreo intrebare poti folosi pm sau emailul Um...Yo! :) .... 104793
Sus In jos
https://animeacademy.forummotion.com
Continut sponsorizat





Um...Yo! :) .... Empty
MesajSubiect: Re: Um...Yo! :) ....   Um...Yo! :) .... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Um...Yo! :) ....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Welcome! :: New students-
Mergi direct la: