Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Protejam animalele ?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
TheButterfly
Day Cross
TheButterfly



Protejam animalele ? Empty
MesajSubiect: Protejam animalele ?   Protejam animalele ? I_icon_minitimeMar Iun 22, 2010 1:40 pm

Buna . . . voi ce parere aveti despre maltratarea animalelor ? Adica eu nu suport sa le vad cum mor din cauza oamenilor . . . as vrea sa fie ca in alte tari civilizate [ nu Romania ] . Mie imi plac animalele si mi`ar placea sa fie protejate . Voi ce parere aveti ?
Sus In jos
ριηк αηgєℓ
Day Cross
ριηк αηgєℓ



Protejam animalele ? Empty
MesajSubiect: Re: Protejam animalele ?   Protejam animalele ? I_icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 2:07 pm

Da logic.Sunt si ele niste finte?Ce ne fac?
Poate da este adevarat unele ne ranesc si ne lovesc dar na noi le deranjam primii.
Eu sunt contra maltratarii aceia care fac asa cva sunt chiar niste cretinii imi pare rau dar nu pot spune "animale" pentru ca si animalele sunt mai istete ca unii oamenii asa zisi si crezutii "desteptii" ca se dau cool maltratand un animal.
Sus In jos
http://www.pinkstudyo.3xforum.ro/
Biiby

Biiby



Protejam animalele ? Empty
MesajSubiect: Re: Protejam animalele ?   Protejam animalele ? I_icon_minitimeSam Oct 02, 2010 9:37 am

IUBESC ANIMALELE!!!
Chiar nu ii inteleg pe baietii din spatele blocului,si nu numai de acolo,care iau cate o piatra si arunca intr-o pisica sau intr-un caine numai pentru amuzament,nu inteleg ce e asa amuzant sa vezi un animal cum fuge speriat si ranit.Fratele meu a fost in Anglia si mi-a povestit ca acolo daca faceai asa ceva unui animal,primeai o amenda de nu ai fi stiut de la cine sa te mai imprumuti ca sa o platesti,iar daca cumva indrazneai sa omori un animal erai trimis la racoare pentru MUUUULT timp.Chiar imi doresc sa se ieie niste masuri mai drastice si in Romania cu privire la saracele animale.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Protejam animalele ? Empty
MesajSubiect: Re: Protejam animalele ?   Protejam animalele ? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Protejam animalele ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Coffee talks :: Animals-
Mergi direct la: